Dom

Praca rzeczoznawcy

AUTOonline znacznie ułatwia codzienną pracę rzeczoznawcy samochodowego!

Dla rzeczoznawców samochodowych AUTOonline jest najszybszym i najlepszym sposobem na ustalenie realnej rynkowej wartości pozostałości. Wystarczy dostęp do Internetu, by wystawić na giełdę Internetową szczegółową ofertę dowolnego pojazdu. Stworzone interfejsy do powszechnie stosowanych przez rzeczoznawców samochodowych systemów eksperckich znacznie redukują nakład pracy i czas związany z umieszczeniem pojazdu na platformie AUTOonline. Po upływie zaledwie kilkunastu godzin otrzymują Państwo wiążące oferty od podmiotów kupujących zarejestrowanych w naszym systemie. Zaoszczędzą Państwo czas i otrzymają uczciwe oferty.

To działa tak:

  • Nienaganne pod względem prawnym. Ustalenie wartości pozostałości na platformie AUTOonline jest udokumentowane w formie pisemnej, a listę ofert AUTOonline uznają wszystkie firmy ubezpieczeniowe.
  • Otrzymują Państwo oferty od sprawdzonych podmiotów kupujących, przy czym są one wiążące przez okres trzech tygodni.
  • Na platformie AUTOonline odnotowujemy obecnie niezwykle wysoki współczynnik skuteczności, tzn. na 98 ze 100 wystawionych na platformę pojazdów wpływają wiążące oferty kupna.
  • AUTOonline pozwala zaoszczędzić czas poprzez zastosowanie nowoczesnego oprogramowania, interfejsów do powszechnie stosowanych systemów eksperckich na rynku polskim.
  • Bezpłatne wystawienie pojazdu na giełdę, uiszczenie opłat dopiero po wpłynięciu pierwszej oferty.
  • Bezpłatne korzystanie z nowoczesnego oprogramowania na bieżąco dostosowywanego do najnowszych wymagań.
  • AUTOonline jest unikalną giełdą wartości pozostałości i - dzięki 600 wystawianych pojazdów dziennie - również największą.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.

Dokumenty

Chcesz się przyłączyć?

Jak zostać naszym partnerem.
W bardzo łatwy sposób. Umieszczaj swoje uszkodzone i używane pojazdy na platformie AUTOonline - leadera w określaniu najwyższej wartości pozostałości. Prosto, szybko i bezpiecznie.