Dom

Wycena pozostałości

Uzyskaj jak największe korzyści.

Przed powstaniem AUTOonline określanie wartości pozostałości było dość złożoną czynnością, często wymagającą wielu spotkań, długich rozmów telefonicznych i niekończących się formalności. Obecnie każdy kto chce wycenić swój pojazd potrzebuje do tego jedynie kilka kliknięć myszą.
Ze względu na fakt, iż AUTOonline skupia przede wszystkim profesjonalistów pracujących z innymi ekspertami ze swojej dziedziny - określanie wartości pozostałości stało się jeszcze prostsze i szybsze:
Ponad 700 autoryzowanych oferentów z całej Polski składa swoje oferty na ogłoszenia dostępnych pojazdów. W ciągu 24 godzin otrzymasz najwyższą wartość za oferowane auto. Co więcej oszczędzasz czas i nerwy, osiągając przy tym obiektywną cenę na uczciwym warunkach.

Oprogramowanie: Import zewnętrznych danych.

Za pomocą interfejsów dostępnych do wszystkich najważniejszych systemów eksperckich tj. Audatex, Info-Ekspert, Carwert, DAT, CombiPlus, Mups II, Arges II, AudaExpert, Nextsoft i wielu innych - dodatkowa praca nad rozliczeniem szkody zostanie jeszcze bardziej zredukowana.

Eksperci: Zespół pracowników AUTOonline.

Nasi pracownicy z chęcią wyjaśnią w jaki sposób rozpocząć z nami współpracę. Nieważne ile będziesz miał pytań - odpowiemy na nie wszystkie z pełnym zaangażowaniem.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.

Chcesz się przyłączyć?

Jak zostać naszym partnerem.
W bardzo łatwy sposób. Umieszczaj swoje uszkodzone i używane pojazdy na platformie AUTOonline - leadera w określaniu najwyższej wartości pozostałości. Prosto, szybko i bezpiecznie.