Dom

Porady i wskazówki

Bezpłatne, ale wartoście: wskazówki dla oferentów.

Jaj mogę zmienić swoją aktualną ofertę na pojazd?

W systemie SPEEDonline masz możliwość zmiany wysokości oferty do 10 razy. Aby całkowicie zrezygnować z zakupu danego pojazdu - wprowadź cyfrę zero '0' w polu 'Państwa oferta' a następnie kliknij przycisk 'Wyślij'.

Czy istnieje możliwość zmiany swojego aktualnego hasła do konta AUTOonline?

Należy otworzyć stronę www.gielda.autoonline.pl i skorzystać z funkcji 'Nie pamiętasz hasła?'. Aby otrzymać nowe hasło należy dodatkowo wprowadzić numer ID klienta oraz aktualny adres email w systemie AUTOonline.

Potrzebuję zdjęcia pojazdu dla swojego kierowcy, który będzie odbierał pojazd od właściciela.

Aby wydrukować szczegółowy opis pojazdu wraz ze zdjęciami, skorzystaj z Archiwum systemu SPEEDonline. Po zalogowaniu się i wybraniu konkretnego pojazdu kliknij na samym dole po prawej stronie ikonę drukarki - dokument zostanie automatycznie wygenerowany.

Czy jest możliwość jednoczesnego używania tego samego konta podczas składania ofert na pojazdy?

W tym celu konieczne jest zarejestrowanie kolejnego numeru ID. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub stosowną informację na adres info@autoonline.pl. W innym przypadku każde kolejne logowanie będzie powodowało automatyczne wylogowanie drugiej osoby.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.

Chcesz się przyłączyć?

Jak zostać naszym partnerem.
W bardzo łatwy sposób. Umieszczaj swoje uszkodzone i używane pojazdy na platformie AUTOonline - leadera w określaniu najwyższej wartości pozostałości. Prosto, szybko i bezpiecznie.