Dom

Giełda pojazdów flotowych dla sprzedawców

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Jeśli jesteś menadżerem pojazdów flotowych w firmie leasingowej, firmie wynajmującej auta lub właścicielem salonów samochodowych - który poszukuje nowych kanałów sprzedaży - możemy Ci zaproponować naszą współpracę. Dzięki nam uzyskasz atrakcyjne oferty zakupu na międzynarodowej platformie sprzedaży pojazdów, bez negocjacji z pośrednikami i dodatkowych nakładów pracy, w skrócie - idealne rozwiązanie dla Twojej firmy!

Dodatkowe zalety giełdy pojazdów flotowych:

  • Nie ingerujemy w obecne procedury w Twojej firmie.
  • Wysokości oferty zgodne z aktualnymi zmianami rynku.
  • Wiążące oferty zakupu.
  • Wysoki współczynnik sprzedaży pojazdów.
  • Individuelle Prozesse
  • Dostosowanie indywidualnych procesów sprzedaży dla Twojej firmy.

Oto co jeszcze możemy zaproponować:

Za pomocą naszego oprogramowania FLEETonline, które zostało stworzone specjalnie dla zarządzania pojazdami flotowymi - możesz w łatwy i szybki sposób przesłać ogłoszenie sprzedaży nie wstając od biurka. Nasz program oferuje automatyczną analizę ekspertyzy, generowanie raportów, zorganizowaną administrację Twoich pojazdów i wiele więcej. Przekonaj się, że nasze rozwiązania optymalizują dotychczasowe procesy i ułatwiają codzienną pracę.

Wydajność!

Ze względu na dużą ilość dealerów samochodowych, finalizacja transakcji trwająca kilka miesięcy jest już przeszłością, tak samo jak duże działania logistyczne i ogromne straty w ustalaniu wartości pozostałości. U nas możesz natomiast skorzystać z prostych i nieskomplikowanych procedur oraz mieć swobodę w podejmowaniu decyzji - przekonasz się, że będzie Ci trudno zrezygnować z naszych usług.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.

Chcesz się przyłączyć?

Jak zostać naszym partnerem.
W bardzo łatwy sposób. Umieszczaj swoje uszkodzone i używane pojazdy na platformie AUTOonline - leadera w określaniu najwyższej wartości pozostałości. Prosto, szybko i bezpiecznie.