Dom

Nasza jakość

Profesjonalna wycena wartości pozostałości - nasza wizja:

AUTOonline zostanie światowym leaderem w świadczeniu usług i zawieraniu transakcji online dla pojazdów używanych - na całym świecie! Nasze doświadczenie i wysoka jakość usług pomagają w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu - zawsze z myślą o naszych klientach, pracownikach i partnerach.

Pełna integracja

Uczciwość i lojalność wobec naszych partnerów, klientów i pracowników jak i szacunek dla wszystkich kultur i uczestników każdej transakcji - to podstawowe warunki do skutecznego funkcjonowania każdej firmy. Jesteśmy przekonani, że tak właśnie jest.

Wysoka niezawodność

Zapewniamy, że wszystkie uzyskane wartości są realizowane przy współpracy tylko z niezależnymi i sprawdzonymi ekspertami z dużym stopniem niezawodności. Transakcje zawierane są w prosty i szybki sposób z minimalnym nakładem pracy po obydwu stronach.

Stały przyrost

Wydajność z jaką możemy obsługiwać naszych klientów, rozwijać nowe produkty, optymalizować procesy biznesowe i rozszerzać wspólną działalność - daje nam przewagę i pozycję leadera na rynku.

Wspólna pasja

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni wobec potrzeb oraz problemów naszych klientów i staramy się je rozwiązywać z możliwie największym osobistym zaangażowaniem - to przyjemność móc pracować z nami i dla nas.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Czynne: Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.