Dom

Klienci i partnerzy

Eksperci ds. wartości pozostałości współpracujący z AUTOonline.

Wielu naszych klientów długo szukało odpowiedniego miejsca do dalszego rozwoju swojej działalności. W portalu AUTOonline wszyscy specjaliści z branży motoryzacyjnej są traktowani w ten sam sposób. Ich odpowiednia wiedza i umiejętności stanowią podstawę do zaufanej współpracy. Dlatego też pozostają lojalni wobec nas...

Co więcej - nasze usługi generują korzyści. Dla każdej ze stron.

Rzeczywista wycena dla rzeczoznawcy

Codzienna praca rzeczoznawców jest wygodniejsza dzięki zastosowaniu usług AUTOonline. Dzięki nam - określenie rzeczywistej wartości pozostałości jest dokonywane online, w prosty sposób, bezpiecznie i bez dodatkowej pracy.

Korzyści dla warsztatów

Przy wykorzystaniu naszych ustandaryzowanych procesów biznesowych warsztaty redukują koszty, w pełni wykorzystują działalność swojego wartsztatu, na bieżąco spełniają oczekiwania swoich klientów oraz skuteczniej szacują swoją sprzedaż.

Obsługa firm flotowych

Bez znaczenia na czas i miejsce - każda transakcja w AUTOonline generuje korzyści. Sprzedaż pojazdów flotowych również charakteryzuje się krótkim czasem realizacji, minimum formalności i brakiem dodatkowych nakładów pracy - bez potrzeby szukania alternatywnych kanałów sprzedaży.

Wygoda dla oferentów

Dealerzy pojazdów powypadkowych, firmy zajmujące się recyklingiem pojazdów, autoryzowani dealerzy najróżniejszych typów i marek pojazdów, warsztaty samochodowe i przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej na platformie AUTOonline mogą skorzystać z dostępu do ponad 180 000 ofert pojazdów powypadkowych i używanych z całej Polski rocznie. Każda oferta sprzedaży posiada szczegółowe informacje o pojeździe wraz z dokumentacją fotograficzną. Już na pierwszy rzut oka mogą więc Państwo ocenić, czy wystawiony pojazd Państwu odpowiada. Ponadto nasze oprogramowanie wyposażone jest w różne filtry umożliwiające szukanie konkretnego pojazdu według określonych kryteriów, np. kodu pocztowego, co ułatwia zaplanowanie kosztów odebrania pojazdu, a również według typu pojazdu, mocy silnika i roku produkcji. Maksymalna przejrzystość transakcji i absolutna wygoda.

Wymierne korzyści dla firm ubezpieczeniowych

Co 20 sekund na giełdę wartości pozostałości AUTOonline zostaje wystawiony pojazd powypadkowy przez rzeczoznawcę. Co roku liczba wystawionych pojazdów powypadkowych przekracza 180 000. Każdy wypadek samochodowy drogo kosztuje towarzystwo ubezpieczeniowe. Im więcej uzyskują za pojazdy powypadkowe dzięki wysokiej wartości pozostałości, tym niższe są składki ubezpieczeniowe, co w efekcie wychodzi na korzyść wszystkim właścicielom pojazdów. Zyskują na tym wszyscy kierowcy.

Korzyści dla partnerów

Różne punkty widzenia, różne pomysły, większa wiedza. Dzięki współpracy z naszymi partnerami osiągamy optymalne wyniki. Platforma AUTOonline jest miejscem spotkania ekspertów z różnych dziedzin w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Z korzyścią dla siebie i swoich klientów. W celu osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Bezpieczeństwo klientów indywidualnych

Będąc prywatnym właścicielem uszkodzonego pojazdu istnieje możliwość jego sprzedaży na platformie AUTOonline. Pozwól aby profesjonalni oferenci złożyli wiążące ofert zakupu w celu uzyskania najwyższych wartości.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Czynne: Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.