Dom

IT & Technologie

Koncepcja AUTOonline: Bezpieczeństwo IT.

Kluczowa zasada dla osiągnięcia sukcesu to technologie informatyczne, do których można mieć zaufanie w 100 procentach. Dlatego też nie prowadzimy działalności jedynie w oparciu o zwykłą obsługę klienta, ale również z użyciem najnowszych technologii oraz przemyślanymi środkami bezpieczeństwa.

Centrum danych: bezpieczne.

Nasz system kontroli chroni wszystkie dane przed nieatoryzowanym dostępem z zewnątrz. W przypadku awarii zasilania posiadamy własne źródła zasilania oraz generatory wysokoprężne, które gwarantują że dalsza praca może być kontynuowana. Nasze bazy danych, serwery oraz usługi sieciowe posiadają swoją własną redundancję, która jest wykorzystywana w przypadku pojawienia się problemów z dostępem do oferowanych usług.

Technologie: niezawodne

Wydajne przetwarzanie wszystkich czterech trilionów bajtów miesięcznie jest zapewnione przy pomocy dzierżawionych linii sieciowych o ogromnej przepustowości. Dodatkowo - zawaryjne zasilanie w serwerowni zapewnia solidne bezpieczeństwo informacji. Ochrona danych w AUTOonline jest trzystopniowa - firewall, filtry, skanowanie antywirusowe. Stały monitoring serwerów ma również na celu weryfikację systemów produkcyjnych pod względem błędów lub nadmiernych obciążeń. Dzięki naszym technologiom zapewniamy skuteczną niezawodność wszystkich procesów biznesowych.

Oprogramowanie: nowoczesne

Tworzymy oprogramowanie zgodnie ze sztuką programowania dla systemów z rodziny Windows - pozwala to na ich sprawne działanie. Przed wdrożeniem programu u klienta każdy nowy produkt jest dodatkowo weryfikowany i testowany przez niezależne firmy zewnętrzne zajmujące się na codzień produkcją oprogramowania. W przypadku baz danych AUTOonline zaufało wiarygodności firmy Oracle.

Zespół IT: rozwój i technologie w AUTOonline

Eksperci ufają ekspertom. Liczne certyfikaty zdobią ściany biura AUTOonline ("Microsoft Certified", "Powered by IBM" i "Oracle"). Już w chwili obecnej nasi inżynierowie opracowują nowe produkty oprogramowania uwzględniając przyszłościowe technologie i tendencje rozwoju techniki. Udoskonalają między innymi objętość bazy danych i transmisję danych oraz tworzą oprogramowanie współpracujące z nowymi systemami operacyjnymi, np. Vista, Windows 7. Eksperci AUTOonline wiedzą bowiem, że to, co dzisiaj uchodzi za najnowszą technologię, jutro będzie już nieaktualne.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Czynne: Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.