Dom

Nasi pracownicy

Osoby, które znają odpowiedź na Twoje pytanie.

 

Nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy. Chcemy również, by rozmowy telefoniczne nie były anonimowe a Państwo mieli możliwość zobaczenia swojego rozmówcy. Proszę kliknąć na nazwisko naszego pracownika a na ekranie ukaże się jego zdjęcie.

 

Wyszukaj w:

Dział Administracyjny oraz Finansowy
Anna Dobrzeniecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: a.dobrzeniecka@autoonline.pl 

Rynek Indywidualny
Adrian Staniak

Ekspert ds. Technicznej obsługi Klienta
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: adrian.staniak@audatex.pl

 

 

Obsługa Klienta - Rynek Zagraniczny
Milena Sawicka

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
Tel: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: milena.sawicka@audatex.pl

 

Dział Obsługi Klienta
Agata Góraj

Specjalista ds. obsługi Klienta i Procesów Biznesowych
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: agata.goraj@audatex.pl 

Paulina Perzyna

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: paulina.perzyna@audatex.pl

 

Dział Obsługi Technicznej Klienta oraz Odwołań
Adrian Staniak

Ekspert ds. Technicznej Obsługi Klienta
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: adrian.staniak@audatex.pl

 

 

 

 

Karol Presnarowicz

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: +48 (22) 53 53 101

E-mail: karol.presnarowicz@audatex.pl

 

Dział Hotline
Hotline


Tel: +48 (61) 88 62 478
E-Mail: hotline@audatex.pl

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.