Dom

Nasi pracownicy

Osoby, które znają odpowiedź na Twoje pytanie.

 

Nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy. Chcemy również, by rozmowy telefoniczne nie były anonimowe a Państwo mieli możliwość zobaczenia swojego rozmówcy. Proszę kliknąć na nazwisko naszego pracownika a na ekranie ukaże się jego zdjęcie.

 

Wyszukaj w:

Dział Płatności AUTOonline
Dział Płatności AUTOonline

Dział  Płatności AUTOonline
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: platnosci@autoonline.pl

Rynek Indywidualny
Mateusz Buryta

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: mateusz.buryta@audatex.pl

 

 

Obsługa Klienta - Rynek Zagraniczny
Milena Sawicka

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
Tel: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: milena.sawicka@audatex.pl

 

Dział Obsługi Klienta
Milena Sawicka

Specjalista ds. rozwoju biznesu
Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: milena.sawicka@audatex.pl

Paulina Perzyna

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: paulina.perzyna@audatex.pl

 

Mateusz Buryta

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: mateusz.buryta@audatex.pl

Krzysztof Kanarek

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: krzysztof.kanarek@audatex.pl

 

Aleksandra Stefańska

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: aleksandra.stefanska@audatex.pl

 

Anna Ulatowska

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi

Procesów Biznesowych

Tel.: + 48 (22) 53 53 101

E-Mail: anna.ulatowska@audatex.pl

Dział Obsługi Technicznej Klienta oraz Odwołań
Mateusz Buryta

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi

Procesów Biznesowych

Tel.: +48 (22) 53 53 101
E-Mail: mateusz.buryta@audatex.pl

 

 

 

 

Hotline
Hotline

Tel.: +48 (61) 88 62478

E-Mail: hotline@audatex.pl 

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Czynne: Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.