Dom

AUTOonline jako pracodawca

Jest wiele powodów, dla których warto pracować w AUTOonline.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Jeśli jesteś pracownikiem AUTOonline, będziesz mógł korzystać z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków z wykorzystaniem firmowej polisy - również w celach prywatnych.

Szkolenia zawodowe

AUTOonline charakteryzuje się innowacyjnymi pomysłami i posiadaniem najnowszych technologii. W celu utrzymania odpowiego poziomu usług, będziemy chętnie udzielać Ci szkoleń w zakresie Twoich obowiązków.

Lekcje języków obcych

Ze względu na fakt, iż AUTOonline jest firmą miedzynarodową - musimy zapewniać odpowiedni poziom wsparcia dla innych oddziałów naszej firmy za granicą. Będziemy zadowoleni jeśli zdecydujesz się na naukę języków obcych takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski lub włoski. Nasi lektorzy są do Twojej dyspozycji!

Międzynarodowa wymiana pracowników

Jeśli chcesz rozwijać swoje horyzonty - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Będziemy zaszczyceni mogąc tymczasowo przydzielić Cię do jednego z zagranicznych oddziałów AUTOonline.

Elastyczne godziny pracy

Masz ważne prywatne spotkanie? Nie ma problemu, nasze godziny pracy są elastyczne. W AUTOonline to Ty decydujesz jaki tryb pracy jest dla Ciebie odpowiedni.

Napoje i owoce

Dbamy również o zaspokojenie Twojego fizycznego samopoczucia. W AUTOonline możesz zawsze liczyć na bezpłatne napoje i owoce. Pracownicy lubiący kawę również mogą korzystać z naszego automatycznego ekspresu do kawy.

 

Najnowocześniejsze technologie

To jest jeden z tych aspektów, które czynią pracę bardziej ekscytującą i przyjemną! Zespół AUTOonline na codzień pracuje korzystając z najnowszego oprogramowania oraz najnowocześniejszych urządzeń.

Studio fitness

Sport ma znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale jest również ważny z punktu widzenia motywacji. Jeśli masz ochotę możesz trenować z kolegami po pracy w pobliskim studio.

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

+48 (0) 22 53 53 101

Czynne: Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

Prośba o kontakt

rueckruf
Chciałbyś abyśmy do Ciebie oddzwonili? Uzupełnij poniższe dane i prześlij je do biura AUTOonline.